Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS będący częścią Przemysłowej Wiosny Targów w Kielcach w tym roku wyjątkowo, ze względu na sytuację epidemiologiczną panującą w naszym kraju, odbył się jesienią – od 22 do 24 września. Pomimo ograniczeń w organizacji imprez targowych ilość zwiedzających przerosła nasze oczekiwania.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy stanowisko zrobotyzowane z trzema współpracującymi ze sobą manipulatorami ES5. Ponadto pokazaliśmy nasz najnowszy bezzałogowy robot ER-300 AGV pracujący razem z lampą bakteriobójczą UVC-MED. Ostatnim ze stanowisk była cela spawalnicza, która zdobyła uznanie organizatorów targów i została uhonorowana medalem Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS. Serdecznie dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie.

W trakcie trwania imprezy przeprowadziliśmy kilkadziesiąt bardzo konkretnych rozmów dotyczących planów robotyzacji i automatyzacji polskich przedsiębiorstw. Jak widać, zapowiedzi rządu dot. ulgi podatkowej już przynoszą owoce, bo zainteresowanie proponowanymi przez nas rozwiązaniami jest znaczące.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że wspólne rozmowy przerodzą się w wiele interesujących projektów, które niebawem wspólnie zrealizujemy.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z targów.