Uniwersalne, wielozadaniowe

roboty przemysłowe

Szeroka oferta
produktów
Naszym celem jest zaspokajanie różnych potrzeb klientów. Dlatego oferujemy urządzenia o zróżnicowanych funkcjach i parametrach, dostosowanych do Twoich indywidualnych celów biznesowych. W skład naszej oferty wchodzą takie rozwiązania, jak manipulatory, cele spawalnicze, roboty mobilne czy zrobotyzowane gniazda (do obsługi maszyn CNC). Przeznaczone do różnych gałęzi przemysłu, pozwolą Ci na znaczne usprawnienie działań oraz podniesienie jakości świadczonych usług.
Rozwiązania dla wielu branż

Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoje przedsiębiorstwo i jakie cele biznesowe sobie postawiłeś, w naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania. Proponujemy innowacyjne technologie dla rolnictwa, branży metalowej i elektronicznej, wytwórców mebli czy przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

Sprawdź jakie roboty znajdują się w naszej ofercie ipoznaj bliżej ich możliwości – dzięki temu znajdziesz rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Aktualności

maj 18, 2021

Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS 2020

Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS będący częścią Przemysłowej Wiosny Targów w Kielcach w tym roku wyjątkowo, ze względu na sytuację epidemiologiczną panującą w naszym kraju, odbył się jesienią – od 22 do 24...