Fotowoltaika od HydroTruck Solar Energy

O NAS

Działamy na rynku od 1999 roku. Nieustannie przyświeca nam misja: kompleksowe rozwiązania i najwyższa jakość. Wiemy jak bardzo istotna jest kwestia zarządzania energią elektryczną w bieżącym funkcjonowaniu domu czy firmy, sami na codzień również zmagamy się z tym wyzwaniem. Fotowoltaika z pewnością jest w stanie pomóc uniezaleźnić się od rosnących kosztów energii elektrycznej. Instalacje fotowoltaiczna to również rozwiązanie dla każdego, komu zależy na ochronie środowiska naturalnego. Dodatkowo Hydro-Truck SOlar Energy jako firma odpowiedzialna społecznie, przeznacza 500 zł na budowę szkoły integracyjnej Instytutu Rozwoju Dziecka w każdej instalacji fotowoltaicznej montowanej w Radomiu i okolicach.

Fotowoltaika to inwestycja na ponad 20 lat, znamy się na tym – jesteśmy już 21 lat na rynku. Gwarantujemy naszą jakość i serwis w całym okresie inwestycji. Posiadamy własne magazyny paneli fotowoltaicznych i innych części instalacji. Co istotne, cały proces tworzenia i serwisowania fotowoltaiki przebiega w oparciu o doświadczenie i pracę naszych specjalistów – projektantów instalacji fotowoltaicznych, ekipy instalatorskie, serwisantów. Na nas możesz liczyć!

lat doświadczenia

zadowolonych klientów

tony emisji CO²
rocznie

wsparcia instytutu
Rozwoju Dziecka

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolorsit amet, consectetur adipiscing elit

KROK po KROKU

1. Bezpłatna konsultacja i doradztwo

Wyjaśnimy co to jest fotowoltaika oraz jak działa, wstępnie określimy potencjalne korzyści i warunki finansowania inwestycji, zbadamy strukturę zapotrzebowania na energię elektryczną.

2. Audyt i pomiary
Uzupełnimy niezbędne dane lokalizacyjne i techniczne, dokonamy dodatkowych pomiarów. Sprawdzimy specyficzne warunki i możliwości umieszczenia instalacji. Dokonamy też przeglądu taryfowego i określimy profil energetyczny.
3. Projekt instalacji
Na podstawie zebranych danych i informacji wypracujemy, a następnie przedstawimy projekt proponowanego rozwiązania i jego alternatywy, skalkulujemy Twoje przyszłe korzyści i pomożemy podjąć decyzję co do finalnego wyboru.
4. Wsparcie w formalnościach
Pomożemy w formalnościach z zakładem energetycznym, jak również w procesie pozyskania ulg podatkowych i refundacji kosztów inwestycji.
5. Montaż i szkolenie z obsługi
Nasz zespół montażowy sprawnie i bezpiecznie dokona instalacji, w minimalny stopniu wpływając na bieżącą działalność Twojego domu lub firmy. Po uruchomieniu instalacji przeprowadzimy testy i przeszkolimy z jej użytkowania.
6. Przegląd instalacji po roku
Aby mieć pewność, że wszystko dobrze funkcjonuje i działa nasi specjaliści po roku od uruchomienia instalacji fotowoltaicznej dokonają jej kompleksowego przeglądu.
7. Opieka gwarancyjna i serwisowa
Pozostajemy w kontakcie i chętnie pomożemy rozwiązać wszelkie kwestie, które pojawią się w trakcie użytkowania, zarówno te informacyjne, jak i serwisowe.

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Nowe pole

BLOG

KONTAKT

Adres:

26-600 Radom,
ul. Obrońców 36

Telefon:

507 167 460

Mail:

solarenergy@hydrotruck.pl

Adres:

88-192 Piechcin,
Sadłogoszcz 8

Telefon:

507 167 460

Mail:

solarenergy@hydrotruck.pl

do meczu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)